yükleniyor

Blog

Exim Mail Server Spoofing Mailleri Durdur

Sunucu üzerinden giden maillerin filtrelenmesi için ve spoofing mailleri durdurmak için bir çalışma yaptık.* /etc/system_filter.exim dosyasına aşağıdaki fonksiyonu ekleyin.# Exim filter logfile /var/log/exim_filterlogif ( $receiv... » İncele.

Exim Mail Server SMTP Giden E-Mailleri Yönlendirmek Arşivlemek

Centos üzerinde Exim mail server kullanıyorsanız ve bir domaine ait tüm gönderilen e-postaları arşivlemek veya farklı bir e-posta adresine yönlendirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.* /etc/system_filter.exim dosya... » İncele.

Centos Exim Canlı Mail Trafiği Takibi

Centos işletim sistemi üzerinde exim mail server trafiğini canlı takip edebilmek için ssh üzerinde aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.Bu sayede sunucunuz üzerinde spam mail gönderimi yapılıp yapılmadığını görebilirsiniz.tail -f /var/log... » İncele.

CSS responsive image

Responsive bir sayfa içerisinde fotoğraflarınızı da responsive uyumlu hale getirmek için aşağıdaki CSS örneği kullanabilirsiniz..img-responsive {  display: block;  width: 100%;  height: auto;  padding:1px;}... » İncele.

PHP Türkçe Tarih Fonksiyonu

PHP ile veritabanınızdan Türkçe tarih mi çekmek istiyorsunuz ? Bunu bir fonksiyon yardımı olmadan yazdıramazsınız. Aşağıdaki fonksiyon bu sorununuza çözüm olacaktır.Fonksiyon;function turkcetarih($f, $zt = 'now'){ $z = date("$f", strt... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.